Lekarska wiedza dla Pacjentów

Najlepszy gabinet dla Lekarzy

Historia

Od 2008 roku

Założyłem swój gabinet laryngologiczny i wszystko się zaczęło…

Od 13 lat opiekuję się Moimi Pacjentami w gabinecie laryngologicznym i staram się z każdym rokiem podnosić jakość mojej pracy i zadowolenie chorych osób, które mi zaufały. 

obecnie

Pomagam w problemach laryngologicznych, ale dzielę się również swoją wiedzą bo chcę, żeby pochodziła ona od lekarzy, a nie od samozwańczych uzdrowicieli, często internetowych. 

Nazywam się Rafał Chmielewski – jestem lekarzem laryngologiem, leczę i uczę jak poprawiać i dbać o zdrowie zgodnie z najnowszą i sprawdzoną wiedzą medyczną.

Pomagam lekarzom i fizjoterapeutom tworzyć ich wymarzone gabinety i kliniki, tak żeby pacjenci, którzy im zaufali otrzymali możliwie najlepszą dostępną opiekę medyczną.

Misja

Wydawnictwa

pacjenci

Pacjentom przekazuję wiedzę medyczną opracowaną przeze mnie lub przez Koleżanki lekarki i Kolegów lekarzy, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i umiejętnościami bezpiecznego i skutecznego leczenia, opartego na sprawdzonej i aktualnej praktyce klinicznej.

lekarze, fizjoterapuci

Lekarzom i fizjoterapeutom, który tworzą swoje gabinety, żeby ich Pacjenci mieli bezpieczną przystań diagnostyki i leczenia. Przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 13 lat budowania własnego gabinetu. Setki godzin szkoleń, kursów, obejrzanych materiałów wideo, audio i przeczytanych książek w temacie budowania marki gabinetu wśród Pacjentów i w Internecie. Teraz pora tą wiedzą się z Wami podzielić!