Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • 21 wskazówek jak dbać o swoich Pacjentów

  21 Wskazówek jak dbać o swoich Pacjentów – e-book

  0.00 

  21 Wskazówek jak dbać o swoich Pacjentów

  Jest to e-book, który podsumowuje 12 lat moich doświadczeń w pracy we własnym prywatnym gabinecie jako specjalista laryngolog.
  Praktyczne wskazówki dotyczą sposobu kontaktu z Pacjentem przed wizytą, w jej trakcie i po niej, żeby zbudować z nim trwałą relację opartą na wzajemnym zaufaniu. Dzięki zdobytemu zaufaniu pacjent akceptuje twoją diagnozę i stosuje się do zaleceń dalszej diagnostyki i leczenia. Chętnie zgłasza się na wizytę kontrolną w ustalonym terminie. Po zakończeniu wizyty chętnie opowiada o niej rodzinie i znajomym, a oni zgłaszają się do ciebie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Kolejna rzecz, nie mniej ważna — wyraża pozytywną opinię o wizycie w internecie — portalach z opiniami pacjentów, mapach Google, swoich mediach społecznościowych i innych. Od tej pory sam staje się twoim najlepszym ambasadorem dla kolejnych pacjentów.

 • Promocja!

  Google Moja Firma – wynieś bezpłatnie swój gabinet na orbitę internetu

  Original price was: 149.00 zł.Current price is: 99.00 zł.

  45 stron, ponad 50 ilustracji
  krótki, praktyczny przewodnik krok po kroku — sama niezbędna treść, bez niesprawdzonych teorii i akademickich rozważań

  Zapraszam Cię na krótką, ale intensywną przygodę – pokażę Ci krok po kroku, jak połączyć twój gabinet z profilem Google Moja Firma (15 minut) oraz jak wykorzystać dostępne, bezpłatne opcje profilu, żeby twój gabinet zajął całą pierwszą stronę wyszukiwarki Google.

  Google oferuje aplikacje, które możesz wykorzystać do ułatwienia pacjentom dostępu do Twojego gabinetu. Wszystkie, poza systemem reklamowym Google ADS, są bezpłatne. Ze wszystkich usług oferowanych przez Google, Google Moja Firma przyniesie największe korzyści finansowe dla Twojego gabinetu, który jest przecież firmą lokalną.